Kultúra

Hitparáda INKUBÁTOR sa pripravuje na pilotnú časť

Hitparáda INKUBÁTOR sa pripravuje na pilotnú časť

Nová hitparáda INKUBÁTOR zazrie svetlo sveta 4. mája o 20:00.

SKY rádio už pred mesiacom avizovalo vznik novej relácie vo svojej programovej štruktúre rádia. Podľa slov moderátora Milkyho pôjde o hitparádu amatérskych kapiel a interpretov, ktoré si každý týždeň zmerajú sily v rebríku 7 singlov. Každý týždeň zároveň pribudne jedna novinka a s jednou skladbou sa rozlúčime.

Podľa slov hudobného dramaturga Petra Migaša hlavným snažením sa kapiel, respektíve ich fanúšikov, ktorí budú hlasovať na www.skyradio.sk, by mala byť výhra kola trikrát po sebe. To im zaručí postup do “ostrej” rotácie SKY Rádia a promo aj v ďalších reláciách v rámci programovej štruktúry.

Ako Peter Migaš, tak aj Peter Milky Milkovič sú známi svojim dlhodobým podporovaním mladých kapiel a interpretov rôznymi podujatiami, napr. známa talentová súťaž Rádia Prešov s názvom PEGAS, alebo vychytený urban minifestival DRINKiN Fest.

Túto podpornú líniu pre mladé talenty teraz preberá SKY Rádio s jeho novou hitparádou INKUBÁTOR, ktorej pilotnú časť si môžete vypočuť už 4. mája od 20:00. Tak si to nenechajte ujsť a podporte svojho favorita!

Košice 97,7 & Prešov 91,4

inkubator

 

25.04.2017 (14:16)

Comments are closed.