Inkubátor

Inkubátor

Inkubátor

s Petrom Milkym Milkovičom
Štvrtok
20:00 - 22:00

Novú hitparádu amatérskych kapiel a interprétov INKUBÁTOR vysielame od 4.mája 2017.

Nová relácia v programovej štruktúre SKY rádia. Podľa slov moderátora Milkyho pôjde o hitparádu amatérskych kapiel a interpretov, ktoré si každý týždeň zmerajú sily v rebríku 7 singlov. Každý týždeň zároveň pribudne jedna novinka a s jednou skladbou sa rozlúčime.

Podľa riaditeľa SKY rádia a hudobného dramaturga Petra Migaša hlavným snažením sa kapiel, respektíve ich fanúšikov, ktorí budú hlasovať na www.skyradio.sk, by mala byť výhra kola trikrát po sebe. To im zaručí postup do “ostrej” rotácie SKY Rádia a promo aj v ďalších reláciách v rámci programovej štruktúry.

Ako Peter Migaš, tak aj Peter Milky Milkovič sú známi svojim dlhodobým podporovaním mladých kapiel a interpretov rôznymi podujatiami, napr. známa talentová súťaž už neexistujúceho Rádia Prešov s názvom PEGAS, alebo vychytený urban minifestival DRINKiN Fest.

Túto podpornú líniu pre talenty teraz preberá SKY Rádio s jeho novou hitparádou INKUBÁTOR, ktorú môžete počúvať každý štvrtok od 20:00. Tak si to nenechajte ujsť a podporte svojho favorita, hlasujte a bavte sa s Vašim božSKým rádiom!

Hlasujte na
www.skyradio.sk/inkubator

alebo píšte na

inkubator@skyradio.sk,

kde môžete zároveň posielať svoje prihlášky do súťaže.

Sledujte tiež našu facebook stránku.